Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Hebanowa

Hebanowa, Psarskie, wielkopolskie

  • 1 900 zł
  • 34,30 m²
  • 55,39 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Rączki...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Hebanowa

Hebanowa, Psarskie, wielkopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 900 zł

34,30 m²

55,39 zł/m²

Mieszkanie, ul. Hebanowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 900 zł 34,30 m² 55,39 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 34,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 160 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Park Home Sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 477132

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowe mieszkanie do wynajęcia!

Psarskie, ul. Hebanowa 10

Piękne, nowe mieszkanie mieszczące się w cichej i spokojnej okolicy.

Mieszkanie znajduje się na I PIĘTRZE w miejscowości Psarskie na obrzeżach Śremu.

Mieszkanie jest nowe i pięknie wykończone oraz wyposażone w sprzęty AGD. (...)

Agent

Agnieszka Rączkiewicz

789 900...

789 900 180

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.